Miku Walk Vol.4 – Vocaloidy opanują Warszawę!

Mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia – 18 czerwca zjawcie się na warszawskiej Patelni. Odbędzie się wtedy jedyne w swoim rodzaju wydarzenie – Miku Walk w swojej czwartej odsłonie, czyli cosplayowy pochód dla fanów Vocaloidów!

 

walk_

To już czwarty raz, gdy grupa Resonance zaprasza nas do Warszawy na Miku Walk. Jeśli do tej pory nie byliście na żadnej edycji i nie wiecie, czym jest owy Miku Walk, już tłumaczę: oto jedyna cykliczna impreza w Polsce organizowana z myślą o cosplayerach oraz fanach Vocaloidów!

Wydarzenie ma formę pochodu i może się na nim pojawić każda chętna osoba. Jesteś cosplayerem? To wspaniale, zyskasz okazję do zaprezentowania swoich strojów! A może jesteś po prostu fanem Vocaloidów? Chodź, dotrzymaj nam towarzystwa! Nawet jeśli nie należysz do żadnej z obu grup, możesz śmiało przyjść bawić się z nami – każda osoba jest mile widziana, a udział nic nie kosztuje!

Miku Walk 4 odbędzie się 18 czerwca o 12:00 i potrwa mniej więcej cztery godziny. Punktem spotkania będzie Patelnia pod Pałacem Kultury i Nauki, a trasa pochodu przebiegnie przez Ul. Marszałkowską, Chmielną, Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście. Pod Kolumną Zygmunta chętni uczestnicy Walku będą mogli wziąć udział w zbiorowym tańcu. W międzyczasie odbędzie się także konkurs cosplay.

 

MikuWorld objął tę imprezę swoim patronatem. Postaramy się wesprzeć organizatorów i na pewno na Walku pojawi się ktoś z naszej ekipy :)

Jeśli jesteście zainteresowani Miku Walkiem, zapraszamy do odwiedzenia facebookowej strony wydarzenia oraz do polubienia grupy Resonance będącej organizatorem.

Do zobaczenia w Warszawie!

Senketsu

Darzę wielką miłością postać Hatsune Miku. Moimi ulubionymi gatunkami muzycznymi są: rock, metal, drum and bass, dubstep, muzyka klasyczna. Poza słuchaniem Vocaloidów wolny czas spędzam oglądając anime, graniem w gry rytmiczne i pochłanianiem orzeszków ziemnych.

Podobne wpisy:

1 odpowiedź

  1. Ana Rena pisze:

    12? O rany ja nawet nie wiem czy się do tej wygramolę z łóżka. xD Nie no żartuję, będę. ^,-

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+