Miku Walk vol.3 – vocaloidowy pochód cosplayerów w Warszawie

23 sierpnia w Warszawie odbędzie się trzecia edycja Miku Walku – jedynego w Polsce cosplayowego pochodu o vocaloidowej tematyce.

mwalk

 

Jesteś cosplayerem lub chcesz miło spędzić czas w towarzystwie osób zafascynowanych Vocaloidami, mangą i anime? Miku Walk to wydarzenie, które powinno Cię zainteresować.

Będzie to już trzecia edycja Miku Walku. Start wydarzenia zaplanowany jest dnia 23 sierpnia o godzinie 12:00 w Warszawie. W jego trakcie uczestnicy będą mogli zintegrować się z osobami o podobnych zainteresowaniach, wspólnie zatańczyć oraz wziąć udział w konkursie na najlepszy cosplay.

Oczywiście, na pochodzie mile widziani są cosplayerzy, w tym osoby w strojach niezwiązanych z postacią Hatsune Miku czy innymi Vocaloidami. Barwne stroje nie są jednak wymagane i w Miku Walku wziąć może udział każdy chętny.

Oficjalna informacja od organizatora wydarzenia – grupy Resonance – brzmi następująco:

Zapraszamy wszystkich cosplayerów (i innych również) na Miku Walk w Warszawie !
Nasza trasa zaczyna się na Patelni o 12.00 i czekamy na spóźnialskich 15 minut. Następnie idziemy Marszałkowską,Chmielną,Nowym Światem i Krakowskim Przedmieściem w stronę Kolumny Zygmunta i tam wspólnie zatańczymy taniec na który będzie najwięcej głosów w naszym głosowaniu (nie każdy musi brać udział w tańcu)
Odbędzie się również konkurs cosplay!
Zapraszamy :)

Po więcej informacji odsyłam na stronę wydarzenia na Facebooku.

Senketsu

Darzę wielką miłością postać Hatsune Miku. Moimi ulubionymi gatunkami muzycznymi są: rock, metal, drum and bass, dubstep, muzyka klasyczna. Poza słuchaniem Vocaloidów wolny czas spędzam oglądając anime, graniem w gry rytmiczne i pochłanianiem orzeszków ziemnych.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+