Miku Day w Warszawie

W imieniu organizatorów chciałabym was wszystkich zaprosić na dzień tematyczny poświęcony ulubienicy całego fandomu, Hatsune Miku. 

Po raz kolejny chciałabym was zaprosić na święto ulubienicy fandomu, Hatsune Miku. O tym co to jest Miku Day pisałam już rok temu w tym artykule.

Tak samo jak rok temu tak i w tym, jej dzień będziemy świętować w kawiarni podWieczorki poRanki przy ulicy Bagatela 11 (obok Pl. Unii Lubelskiej) w Warszawie.

Organizatorzy przygotowali specjalne menu, a w nim „Miku-babeczki” oraz „Miku-kawa”. Dla fanów gier rytmicznych przygotowany został turniej w grze Project Diva. Osobie, której uda się zdobyć największą ilość punktów w grze otrzyma nagrodę specjalną.  Mile widziani są także cosplayerzy. Oni także otrzymają upominek w zamian za zdjęcie.

Więcej szczegółów możecie znaleźć na ich wydarzeniu.

Ana Rena

Ana/Rena się kłania!~~ Jestem blogerką ze strony The World of Vocaloid oraz administratorką na polskiej Vocaloid Wiki. Moja historia z Vocaloidami zaczęła wydawać pierwsze pąki na przełomie 2008/09, jednak nie wiedziałam wtedy jak to się zwie. Wróciłam do tematu w 2010 zaraz po Cosplay'ach na Ecchiconie 5 i po półtorej roku zaczęłam przygodę z nimi na poważnie. Moimi ulubieńcami są Lily, Hiyama Kiyoteru, VY2, SF-A2 miki, YOHIOloid, v flower oraz ZOLA Project. Po za tym jestem studentką archeologii oraz pracuję, co sprawia, że nie udzielam się zbyt często. W wolnych chwilach dużo czytam (horrory, fantasy i historia alternatywna) oraz gram namiętnie w różnej maści gry Otome. Interesuję się także Konkursem Piosenki Eurowizji, która po Vocaloidach jest moim drugim ulubionym tematem do rozmowy.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+