Sachiko już po swojej premierze. Jej pierwsze kawałki wyrastają jak grzyby po deszczu

Premiera Vocaloida Sachiko już za nami. Miała miejsce zaledwie dzień temu, lecz za sprawą szybkiej reakcji fanów już teraz możemy posłuchać wielu utworów zaśpiewanych przez nią.

Sachiko to najnowszy projekt Yamahy, który został zaprezentowany 23 lipca (niecały tydzień temu!), a już miał swoją premierę. Na razie chętne osoby mogą skusić się na cyfrową wersję jej voicebanku, a na fizyczne wydanie trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Możecie o niej poczytać w tym miejscu.

Głos Sachiko wzbudził wiele emocji, lecz ogólnie został pozytywnie przyjęty. Wygląda jednak na to, że posługiwanie się jej voicebankiem nie jest łatwym zadaniem i w rękach niedoświadczonego artysty efekt końcowy może nie spełniać oczekiwań. Vocaloid ten odznacza się specyficznym głosem i osobiście widzę wielki potencjał w wykorzystaniu go do tradycyjnej muzyki japońskiej.

Nie przedłużając, posłuchajcie sami jej głosu:

 

 

 

 

Senketsu

Darzę wielką miłością postać Hatsune Miku. Moimi ulubionymi gatunkami muzycznymi są: rock, metal, drum and bass, dubstep, muzyka klasyczna. Poza słuchaniem Vocaloidów wolny czas spędzam oglądając anime, graniem w gry rytmiczne i pochłanianiem orzeszków ziemnych.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+