Utwór miesiąca – głosowanie

Nasz kanał YouTube się rozwija i jakiś czas temu pojawiła się kolejna playlista, w której możecie znaleźć wszystkie utwory, które pojawiły się na naszej stronie po lewej stronie w dziale „Utwór miesiąca”.

Utwór miesiąca jest to zakładka, w której proponujemy czego warto posłuchać w tym miesiącu. Postanowiliśmy jednak, że od teraz ta zakładka należy do Was. Co musicie zrobić? Zasady są proste. Na dwa tygodnie przed końcem miesiąca będą przyjmowane wszystkie propozycje od was. Wśród nich wybierzemy cztery z nich, a następnie na tydzień przed końcem miesiąca otworzymy głosowanie. Jeśli tytułów będzie dużo nie pójdą na zmarnowanie. Każda piosenka może brać udział w głosowaniu dopóki, nie otrzyma tytułu „Utwór miesiąca”. Oczywiście jeśli w kolejnym miesiącu pojawi się jako proponowana.

Warunki do spełnienia przy podawaniu propozycji:

 1. Utwór musi być oryginałem.
 2. Nie może się powtarzać na playliście (chcemy uniknąć syndromu wiecznej Senbonzakury).
 3. UTAU i inne syntezatory są mile widziane pod warunkiem, że nie jest to cover (utaite to nie syntezatory!)
 4. Podajemy link do utworu. Mile widziany także autor, jeśli na YT jest to tylko reprint.
 5. Propozycje przyjmować będziemy w specjalnie przygotowanych postach na naszym Fan Page.

Ten miesiąc w drodze wyjątku rozpoczynamy my z naszymi propozycjami (także Ana Rena nie wybierała wszystkiego sama xD). Chcemy sprawdzić czy taka akcja wam się spodoba i czy możemy liczyć na współpracę z wami. Cały proces także odbywać się będzie na Facebooku. Liczymy na wasze opinie w tym temacie i głosy.

Głosy można oddawać do 30 kwietnia. Dla ciekawskich jakie były dotąd nasze propozycje, zapraszam do zajrzenia na nasz kanał.

 

Wybierz utwór miesiąca:

 • YZYX - COSMONAUTS ft. VY1v4 & MAIKA (52%, 12 Votes)
 • KurozumiP - E. ft. Lily (22%, 5 Votes)
 • Yunosuke - Starry Dream - Yunosuke Arrange ver. - ft. Hatsune Miku (13%, 3 Votes)
 • Sacripant - Alert ft. Kiyoteru Hiyama & Utatane Piko & VY2 (13%, 3 Votes)

Total Voters: 23

Loading ... Loading ...

 

Na koniec przegląd wszystkich propozycji:

KurozumiP – E. ft. Lily

YZYX – COSMONAUTS ft. VY1v4 & MAIKA

Yunosuke – Starry Dream – Yunosuke Arrange ver. – ft. Hatsune Miku

Sacripant – Alert ft. Kiyoteru Hiyama & Utatane Piko & VY2

 

 

Ana Rena

Ana/Rena się kłania!~~ Jestem blogerką ze strony The World of Vocaloid oraz administratorką na polskiej Vocaloid Wiki. Moja historia z Vocaloidami zaczęła wydawać pierwsze pąki na przełomie 2008/09, jednak nie wiedziałam wtedy jak to się zwie. Wróciłam do tematu w 2010 zaraz po Cosplay'ach na Ecchiconie 5 i po półtorej roku zaczęłam przygodę z nimi na poważnie. Moimi ulubieńcami są Lily, Hiyama Kiyoteru, VY2, SF-A2 miki, YOHIOloid, v flower oraz ZOLA Project. Po za tym jestem studentką archeologii oraz pracuję, co sprawia, że nie udzielam się zbyt często. W wolnych chwilach dużo czytam (horrory, fantasy i historia alternatywna) oraz gram namiętnie w różnej maści gry Otome. Interesuję się także Konkursem Piosenki Eurowizji, która po Vocaloidach jest moim drugim ulubionym tematem do rozmowy.

Podobne wpisy:

2 odpowiedzi

 1. Nia pisze:

  Świetny pomysł ^.^

 2. A-yo pisze:

  Super pomysł 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+