PILNE: Vocaloidy wystąpią na scenie w Sosnowcu!

Jak grom z jasnego nieba dzisiejszego poranka poraziła nas ekscytująca wiadomość: Hatsune Miku wraz z towarzyszami będzie mieć koncert w Polsce!

Jestem niezmiernie szczęśliwy przez to, że mogę podzielić się z Wami tą radosną nowiną. Crypton Future Media przed chwilą ogłosił, że rozpocznie vocaloidową trasę koncertową po Europie. Nie wiemy jeszcze, ile koncertów wejdzie w skład tej trasy oraz gdzie się odbędą, z wyjątkiem tego inauguracyjnego.

Prezes Cryptonu, Hiroyuki Ito, zamieścił na swoim Twitterze następującą wiadomość:

tonaprawdęjestprawdziwainformacjaproszęuwierzmi

Koncert ma odbyć się na sosnowieckim Placu Stulecia. Nieoficjalnie mówi się, że wybór Sosnowca został podyktowany tym, że jest on powszechnie uznawany za miasto kwitnącej cebuli, a to właśnie cebula (jap. negi – a nie, jak wiele osób mylnie uważa, że jest to por) to rekwizyt utożsamiany z postacią Hatsune Miku.

Kolejny z przecieków mówi o tym, że na europejskich koncertach po raz pierwszy w historii wystąpią również UTAUloidy. Dokładniej, mają to być: Kasane Teto, Hatone Pijon oraz Tree. Jak ze śpiewaniem radzą sobie dwa ostatnie, możecie się dowiedzieć z poniższego filmiku:

 

Senketsu

Darzę wielką miłością postać Hatsune Miku. Moimi ulubionymi gatunkami muzycznymi są: rock, metal, drum and bass, dubstep, muzyka klasyczna. Poza słuchaniem Vocaloidów wolny czas spędzam oglądając anime, graniem w gry rytmiczne i pochłanianiem orzeszków ziemnych.

Podobne wpisy:

2 odpowiedzi

  1. Anonim pisze:

    Dobre, przez chwile dałam się nabrać.

  2. Deśś pisze:

    Zacznijmy od tego, że Sosnowiec to nie Polska xD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+