MikuWorld.pl od teraz także na YouTube!

Dzisiejszego dnia nadszedł nowy rozdział w historii naszej strony. Od teraz możecie znaleźć nas na YouTube, gdzie będziemy publikować materiały wideo. Na dobry początek oddajemy w Wasze ręce tłumaczenia do trzech vocaloidowych utworów!

YouTube to niezaprzeczalnie jedna z najważniejszych stron w całej sieci. Korzysta z niej mnóstwo osób, a społeczność fanów Vocaloidów czy UTAU nie jest wyjątkiem. Swoje kanały posiadają tam zarówno producenci muzyczni, jak i utaite, odorite (tancerze), animatorzy czy tłumacze.  Postanowiliśmy dołączyć do tego grona – MikuWorld debiutuje na YouTube! Duża w tym zasługa Otaku Thiefa – nowej osoby należącej do naszej ekipy. Zajmuje się on tworzeniem tłumaczeń vocaloidowych utworów i to właśnie tego typu aktywności spodziewajcie się na naszym kanale w najbliższym czasie.


Link do kanału

Aby nie przychodzić z gołymi rękami, opublikowaliśmy już trzy tłumaczenia! Oto one:
 
 

MEIKO – Nostalogic

 
 

Hatsune Miku – Senbonzakura (A Thousand Cherry Blossoms)

 
 

MEIKO, KAITO – Paired Wintry Wind (Tsugai Kogarashi)

Senketsu

Darzę wielką miłością postać Hatsune Miku. Moimi ulubionymi gatunkami muzycznymi są: rock, metal, drum and bass, dubstep, muzyka klasyczna. Poza słuchaniem Vocaloidów wolny czas spędzam oglądając anime, graniem w gry rytmiczne i pochłanianiem orzeszków ziemnych.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+