Yuezheng Longya otrzyma nowy wygląd

Zapowiedziany wstępny termin na lipiec zbliża się wielkimi krokami, dlatego miło jest dostać garstkę wieści na temat pierwszego chińskiego męskiego Vocaloida, Yuezheng Longya.

Vsinger opublikował post na Weibo, w którym widnieje ilustracja wykonana przez Pore, jego nowa biografia oraz prośba do fanów o wyrażenie swojej opinii na temat jego wyglądu dla silnika V4.

Jego nowa biografia nie różni się tak bardzo od poprzedniej, która została umieszczona w oficjalnym artbooku Vocaloid China. Niewielkie zmiany tyczą się bardziej tego czym się zajmuje. Zostało podane, że Longya studiuje finansowość, a jego popularna opinia „nadopiekuńczego brata” zniknęła. Jednak wspomniane jest, że nadal lubi spędzać czas na próbach zespołu jego siostry, także można twierdzić, że nadal jest dobrym bratem Ling.

Dane umieszczone na ilustracji

13322046_1281610908535452_2341925640212186772_n

  • Wiek: 23 lata
  • Wzrost: 180 cm
  • Charakterystyczny kolor: zielony
  • Starszy brat Yuezheng Ling oraz dziedzic Yuezheng Corporation. Jest inteligentny i wiele ludzi przygląda mu się uważnie. Podobnie jak jego siostra jest bezpośredni, ale posiada także zdolność do podejmowania prawidłowo ważnych decyzji oraz posiada silną aurę lidera. Jest doktorantem finansów oraz uczęszcza do tej samej uczelni co jego siostra, jednak przebywa w innym instytucie. Zazwyczaj jest on zajęty, ponieważ po ukończeniu studiów przejmie rolę w rodzinnej firmie, jednakże wciąż ma czas na próby zespołu, którego jest liderem oraz perkusistą. Bardzo często znika, gdy na horyzoncie pojawiają się problemy, ale zawsze wraca by wszystko posprzątać. Jeśli chodzi o jego grę na perkusji, staje się bardzo intensywny, dlatego ludzie nazywają go „Drum Destroyer”.

Vsinger wyszło z prośbą do fanów o kilka sugestii na temat jego nowego wyglądu dla V4 poprzez komentarze, udostępnianie czy prywatnej wiadomości na Weibo. Zaznaczają jednak, że szukają tylko sugestii, może być w postaci zdjęcia, prostego rysunku lub szkicu ubrań lub akcesoria, natomiast detaliczne rysunki nie są konieczne. Proszą by projekty jego nowego stroju mogły być dopasowane tak by pasowało do wszystkiego, a kolorem przewodnim była zieleń.

Wszystkie sugestie zostaną zebrane i spośród nich zostaną wybrane te detale, które zostaną wykorzystane do jego nowego wizerunku. Zostanie on wykorzystany dla jego boxartu oraz w celach promocyjnych.

Ana Rena

Ana/Rena się kłania!~~ Jestem blogerką ze strony The World of Vocaloid oraz administratorką na polskiej Vocaloid Wiki. Moja historia z Vocaloidami zaczęła wydawać pierwsze pąki na przełomie 2008/09, jednak nie wiedziałam wtedy jak to się zwie. Wróciłam do tematu w 2010 zaraz po Cosplay'ach na Ecchiconie 5 i po półtorej roku zaczęłam przygodę z nimi na poważnie. Moimi ulubieńcami są Lily, Hiyama Kiyoteru, VY2, SF-A2 miki, YOHIOloid, v flower oraz ZOLA Project. Po za tym jestem studentką archeologii oraz pracuję, co sprawia, że nie udzielam się zbyt często. W wolnych chwilach dużo czytam (horrory, fantasy i historia alternatywna) oraz gram namiętnie w różnej maści gry Otome. Interesuję się także Konkursem Piosenki Eurowizji, która po Vocaloidach jest moim drugim ulubionym tematem do rozmowy.

Podobne wpisy:

1 odpowiedź

  1. A-yo pisze:

    Co do wyglądu, mi podoba się tak jak jest teraz ^^

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+