Yuezheng Longya będzie mieć więcej niż jeden głos + pierwsze demo

Na początku lutego pojawiła się pierwsza informacja na temat banku brzmień dla Yuezheng Longyi.

10 lutego na portalu Weibo pojawiła się informacja, że jednym z jego VB będzie “淳” (Chun),  co po przetłumaczeniu znaczy „czysty” lub „prosty”, jednak jego oficjalne tłumaczenie to Normal. Dwa dni później pojawił się kolejny post z jego drugim VB o nazwie “雅” (Ya), co oznacza „elegancki, łagodny i delikatny”. Oficjalne tłumaczenie to Soft.

Razem z tymi informacjami pojawiły się grafiki, w których mogliśmy zobaczyć fragment jego ilustracji oraz oficjalne nazwy jego głosu.

005Cloz4gy1fcnka4mvlaj30v20pzta8

Ya

005Cloz4gy1fclj9mwv9hj30n30ke74w

Chun

Jego Normal i Soft zostaną wydane razem. W planach był także do „Power”, jednakże jak zaznaczył RenXingTu, producent banków brzmień, został przeniesiony na inny termin z powodu pierwszeństwa w produkcji banków brzmień Mo Qingxian oraz Zhiyu Moke.

14 lutego zostało wydane jego pierwsze demo, które zostało opublikowane o północy na stronie NetEase Music, która umożliwia dostęp tylko dla krajowych odbiorców. Razem z demo zaprezentowano jego nową oficjalną ilustrację.

Piosenka nosi tytuł „In Your Breath”. Za muzykę odpowiada 人形兎, tekst 和田野 oraz 人形兎, VOCALOID Tuning 动点P, mix 战场原妖精, gitara 绛舞乱丸. Piosenka zawiera oba głosy Longyi, ale głównie występuje Chun.

005Cloz4gy1fcp0gzk1m2j30mg0i3jy3

 

Vsinger ogłosili, że piosenka ta znajdzie się również na liście utworów, które pojawią się 17 czerwca podczas koncertu. Jak już wyżej wspomniałam demo można przesłuchać na stronie NetEase Music, jednak osoby spoza terytorium Chin nie mają dostępu do tego materiału, chyba że posiadają programy typu VPN. Firma zapewniła, że demo pojawi się także na Bilibili oraz YouTube w późniejszym terminie.

6694d955ly1fcpaccb19tj20go0m9131

 

Ana Rena

Ana/Rena się kłania!~~ Jestem blogerką ze strony The World of Vocaloid oraz administratorką na polskiej Vocaloid Wiki. Moja historia z Vocaloidami zaczęła wydawać pierwsze pąki na przełomie 2008/09, jednak nie wiedziałam wtedy jak to się zwie. Wróciłam do tematu w 2010 zaraz po Cosplay'ach na Ecchiconie 5 i po półtorej roku zaczęłam przygodę z nimi na poważnie. Moimi ulubieńcami są Lily, Hiyama Kiyoteru, VY2, SF-A2 miki, YOHIOloid, v flower oraz ZOLA Project. Po za tym jestem studentką archeologii oraz pracuję, co sprawia, że nie udzielam się zbyt często. W wolnych chwilach dużo czytam (horrory, fantasy i historia alternatywna) oraz gram namiętnie w różnej maści gry Otome. Interesuję się także Konkursem Piosenki Eurowizji, która po Vocaloidach jest moim drugim ulubionym tematem do rozmowy.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+