VOCALYS: EPISODE 1 – konkurs muzyczny z ALYS

Firma VoxWave, która wydała francusko-japoński żeński głos ALYS dla syntezatora Alter/Ego zorganizowali konkurs o zatytułowany VOCALYS: Episode 1. Konkurs jest przeznaczony dla każdego, kto chce tworzyć utwory z głosem ALYS.

Konkurs zaczyna się 1 maja 2016, natomiast kończy się 19 czerwca o 23:59 (czasu lokalnego). Warunkiem jest stworzenie oryginalnej piosenki z głosem ALYS jako głównym oraz opublikowanie go na YouTube, SoundCloud, itd. z użyciem hashtagu #VOCALYS1.

Możliwe jest użycie wersji demo głosu ALYS jak i pełnej wersji. Demo wersję można uzyskać tutaj wypełniając krótką ankietę.

Konkurs ten ma także być okazją do przetestowania możliwości oprogramowania i odkrycia nowych technik dla ALYS oraz samego syntezatora Alter/Ego.

Nagrodą główną jest umieszczenie zwycięskiego utworu w najnowszym albumie ALYS oraz podpisanie kontraktu z firmą. Otrzyma również prawa do licencji oprogramowania od VoxWave albo Plogue (wybór zależy od zwycięscy). Dodatkowo otrzyma nagrodę w postaci kuponu o wartości 100 euro na zakupy na ich stronie.

Nagrodą za drugie miejsce jest kupon o wartości 50 euro, a za trzecie miejsce kupon o wartości 25 euro.

Nagrody będą wręczane podczas Japan Expo 17e, który odbędzie w dniach 7-10 lipca. Jeśli zwycięsca nie będzie mógł się pojawić osobiście, nagrody zostaną wysłane drogą elektroniczną (zwłaszcza licencja) lub pocztą.

Ana Rena

Ana/Rena się kłania!~~ Jestem blogerką ze strony The World of Vocaloid oraz administratorką na polskiej Vocaloid Wiki. Moja historia z Vocaloidami zaczęła wydawać pierwsze pąki na przełomie 2008/09, jednak nie wiedziałam wtedy jak to się zwie. Wróciłam do tematu w 2010 zaraz po Cosplay'ach na Ecchiconie 5 i po półtorej roku zaczęłam przygodę z nimi na poważnie. Moimi ulubieńcami są Lily, Hiyama Kiyoteru, VY2, SF-A2 miki, YOHIOloid, v flower oraz ZOLA Project. Po za tym jestem studentką archeologii oraz pracuję, co sprawia, że nie udzielam się zbyt często. W wolnych chwilach dużo czytam (horrory, fantasy i historia alternatywna) oraz gram namiętnie w różnej maści gry Otome. Interesuję się także Konkursem Piosenki Eurowizji, która po Vocaloidach jest moim drugim ulubionym tematem do rozmowy.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+