v4 flower oraz Yuezheng Ling już w tym miesiącu!

23 czerwca VOCANESE ogłosili datę wydania Yuezheng Ling. Zostanie ona wydana 17 lipca tego roku. Osoby zainteresowane jej kupnem mają już możliwość dokonania przedpłaty i co najlepsze przewidywana jest dla nich zniżka 22% od jej pierwotnej ceny, czyli z 680 do 600 juanów*. Przedpłaty można dokonać od 1 do 16 lipca, natomiast w dniu jej premiery 17 lipca na Firefly Con będzie można dokonać jej pierwszego zakupu. Przedpłaty można dokonać za pomocą tej strony.

Ling_box

1 lipca Gynoid udostępnili informacje o zbliżającej się premierze aktualizacji dla v flower. v4 flower ukarze się na rynku 16 lipca 2015, czyli na dzień przed Ling. Będzie można ją zakupić w dwóch wersjach: regularnej (fizycznej samo oprogramowanie, fizycznej z edytorem V4, wersję do pobrania) oraz wersję fizyczną łączoną z edytorem Cubase. Ceny wynoszą 5400 jenów za wersję do pobrania oraz 10800 jenów** za fizyczną z silnikiem V4. Wersja fizyczna bez silnika i łączona nie mają jeszcze podanej ceny. Wersja Cubase jest dostępna na systemy operacyjne Windows i Mac. Więcej informacji i linki przekierowujące do kupna jej programu powinny pojawić się niedługo na jej oficjalnej stronie.

Flowerbox1

Specjalnie dla tych którzy zdecydują się na wersję łączoną przygotowane są dodatki.

1. Luksusowa złota karta z indywidualnym kodem seryjnym, który wymagany jest podczas rejestracji.

2. Ścieżka dźwiękowa do „vividest” od ANDRIVEBOiz w wersji instrumentalnej oraz wersja bez podkładu muzycznego.

3. Pliki z oficjalną ilustracją wykonaną przez △○□×.

4. Model MMD od mqdl.

Flowerbox2


*ok. 415 zł / ok 365 zł

**ok. 165 zł /  ok. 330 zł

Wszystkie przeliczenia według kalkulator-walutowy.mybank.pl/

 

Ana Rena

Ana/Rena się kłania!~~ Jestem blogerką ze strony The World of Vocaloid oraz administratorką na polskiej Vocaloid Wiki. Moja historia z Vocaloidami zaczęła wydawać pierwsze pąki na przełomie 2008/09, jednak nie wiedziałam wtedy jak to się zwie. Wróciłam do tematu w 2010 zaraz po Cosplay'ach na Ecchiconie 5 i po półtorej roku zaczęłam przygodę z nimi na poważnie. Moimi ulubieńcami są Lily, Hiyama Kiyoteru, VY2, SF-A2 miki, YOHIOloid, v flower oraz ZOLA Project. Po za tym jestem studentką archeologii oraz pracuję, co sprawia, że nie udzielam się zbyt często. W wolnych chwilach dużo czytam (horrory, fantasy i historia alternatywna) oraz gram namiętnie w różnej maści gry Otome. Interesuję się także Konkursem Piosenki Eurowizji, która po Vocaloidach jest moim drugim ulubionym tematem do rozmowy.

Podobne wpisy:

1 odpowiedź

  1. Yuu pisze:

    Szkoda, że nie mówili nic więcej o samej aktualce flower, jakiś nowych VB czy coś. Jeśli to będzie tylko stara v flower przeniesiona na V4 z growlem, to będę trochę zawiedziona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+