Sony ogłosiło specjalny model słuchawek h.ear on MDR-100A z Hatsune Miku

Firma Sony ogłosiła wydanie limitowanej wersji słuchawek h.ear on MDR-100A, które były widoczne na wystawie podczas Magical Mirai w tym roku i trafią do sklepów 12 września w wybranych salonach Sony w Japonii.

Słuchawki dostępne są w dwóch wersjach: niebiesko-zielone MIKU MODEL oraz różowe PRODUCER MODEL. Na każdym pudełku do słuchawek znajduje się ilustracja z Miku wykonana przez iXima, jej oficjalnej ilustratorki do V3 oraz V4X.

Słuchawki kosztują 23900 jenów (plus podatek; +/- 900 zł). MIKU MODEL zawiera na słuchawkach specjalne loga wykonane przez iXima po bokach. Natomiast PRODUCER MODEL przedstawia loga trzech znanych producentów: DECO*27, PinocchioP oraz Mitchie M.

hearon_miku_1 hearon_miku_2

hearon_miku_3 hearon_miku_4 hearon_miku_5 hearon_miku_6

Ana Rena

Ana/Rena się kłania!~~ Jestem blogerką ze strony The World of Vocaloid oraz administratorką na polskiej Vocaloid Wiki. Moja historia z Vocaloidami zaczęła wydawać pierwsze pąki na przełomie 2008/09, jednak nie wiedziałam wtedy jak to się zwie. Wróciłam do tematu w 2010 zaraz po Cosplay'ach na Ecchiconie 5 i po półtorej roku zaczęłam przygodę z nimi na poważnie. Moimi ulubieńcami są Lily, Hiyama Kiyoteru, VY2, SF-A2 miki, YOHIOloid, v flower oraz ZOLA Project. Po za tym jestem studentką archeologii oraz pracuję, co sprawia, że nie udzielam się zbyt często. W wolnych chwilach dużo czytam (horrory, fantasy i historia alternatywna) oraz gram namiętnie w różnej maści gry Otome. Interesuję się także Konkursem Piosenki Eurowizji, która po Vocaloidach jest moim drugim ulubionym tematem do rozmowy.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+