Sega rozważa wydanie Project DIVA Arcade na domowe konsole

Sega zamieściła do sieci ankietę odnośnie Hatsune Miku: Project DIVA Arcade, czyli gry o Miku i spółce przeznaczonej (pierwotnie) na automaty do salonów gier. Jedno z pytań sugeruje, że istnieje możliwość przeniesienia tej produkcji na domowe konsole.

Hatsune Miku: Project DIVA Arcade dla chyba każdego z nas to co najwyżej mało znacząca ciekawostka. Ta gra dostępna jest wyłącznie na automaty znajdujące się w japońskich salonach gier. Możliwe, że w przyszłości wcale nie trzeba będzie lecieć do Kraju Wschodzącego Słońca, aby zagrać w tę produkcję.

 

 

Na stronie DIVA.net pojawiła się japońskojęzyczna ankieta Segi na temat tego tytułu. Wśród kilkunastu pytań znalazło się jedno zasługujące na szczególną uwagę: Nie licząc automatów do gier, na jakiej platformie chciałbyś zagrać w Project DIVA Arcade?

Dostępne odpowiedzi to: PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Wii U, PC, smartfony oraz żadna. Mnie mocno zaskoczył fakt pominięcia PlayStation Vity i Nintendo 3DS-a. Jednakże, ciężko byłoby mi uwierzyć, aby Sega wydała jakąkolwiek grę o Miku na PS3 omijając przy tym Vitę.

Link do ankiety znajduje się w tym miejscu. Będzie ona dostępna do 24 kwietnia. Czym liczba oddanych głosów będzie większa, tym większe będzie prawdopodobieństwo, że Sega dokona konwersji Divy Arcade na domowe konsole. Do oddania swojego głosu wymagane jest posiadanie konta DIVA.net.

Senketsu

Darzę wielką miłością postać Hatsune Miku. Moimi ulubionymi gatunkami muzycznymi są: rock, metal, drum and bass, dubstep, muzyka klasyczna. Poza słuchaniem Vocaloidów wolny czas spędzam oglądając anime, graniem w gry rytmiczne i pochłanianiem orzeszków ziemnych.

Podobne wpisy:

1 odpowiedź

  1. Ciekawy artykul. Zapisalem twoja strone w ulubionych.
    Teraz bede tu zagladal czesciej. Powinienes jedynie zmienic grafike poniewaz ta wyglada troche amatorsko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+