Sega organizuje konkurs na grafiki do projektu z Hatsune Miku

Sega pracuje nad czymś związanym z Hatsune Miku. Nie zostało to stwierdzone wprost, lecz niemalże na pewno rozchodzi się o kolejną grę z serii Project DIVA. Z racji tego, firma zorganizowała konkurs na ilustracje, które zostaną użyte w projekcie.

Nowo ogłoszone przedsięwzięcie otrzymało nazwę SEGA feat. HATSUNE MIKU Project i zostało ono ogłoszone podczas streamu Hatsune Miku! Nico Nico Live 2nd odbywającego się na Niconico.

segaproject

Niestety, Sega nie zechciała uchyliła rąbka tajemnicy, więc ciężko powiedzieć, czym dokładnie będzie wspomniany projekt. Pomimo tego, wraz ze stroną Piapro zorganizowała konkurs przeznaczony dla ilustratorów. Mają w nim zostać wyłonione grafiki, które zostaną użyte w omawianym SEGA feat. HATSUNE MIKU Project.

Konkurs polega na stworzeniu dwóch grafik: jednej o tematyce „Dla Miku i przyjaciół, dziękuję” lub „Od Miku i przyjaciół, dziękuję” oraz drugiej, „Twój wymarzony koncert”. Wymagane jest nadesłanie obu grafik. Termin oddawania prac mija 11 września o godzinie 17:00 czasu JST.  Jurorzy wyłonią po 100 najlepszych grafik z obu kategorii i zostaną one zamieszczone w projekcie.

Link do strony konkursu.

Najbardziej oczywistą opcją jest to, że ten cały SEGA feat. HATSUNE MIKU Project to kolejna gra Segi z serii Hatsune Miku: Project DIVA. Zapewne wśród docelowych platform znajdzie się PlayStation 4, które do tej pory nie otrzymało ani jednej produkcji należącej do tej serii. Tak jak w poprzednich częściach, wspomniane 200 grafik będzie mogło trafić na ekrany ładowania. Zaskakujące przy tym wszystkim jest tylko to, że Sega ani razu nie napisała wprost, że chodzi o grę. Ale… o co innego mogłoby chodzić?

 

Senketsu

Darzę wielką miłością postać Hatsune Miku. Moimi ulubionymi gatunkami muzycznymi są: rock, metal, drum and bass, dubstep, muzyka klasyczna. Poza słuchaniem Vocaloidów wolny czas spędzam oglądając anime, graniem w gry rytmiczne i pochłanianiem orzeszków ziemnych.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+