Ruszyła przedsprzedaż Yuezheng Longya

Długo oczekiwany pierwszy chiński męski Vocaloid Yuezheng Longya w końcu doczekał się przedsprzedaży.

Została ona otworzona 10 maja i potrwa aż do 16 czerwca. Na stronie Taobao po dokonaniu przedpłaty pojawia się informacja, że rozsyłka odbędzie się 24 czerwca, dlatego przypuszcza się, że jest to także jego oficjalna data wydania. Jego cena wynosi 780 juanów (ok. 428 zł), jednakże w przedsprzedaży otrzymujemy zniżkę i cena wynosi już tylko 700 juanów (ok. 385 zł). Zamówienia można dokonać na Taobao.

Longya

Dodatkowo zostało wydane drugie demo z użyciem samego soft. Tytuł utworu to Yuè Hú Wùyǔ (Moon Fox Story), za muzykę odpowiada Ryuu, tekst Stephen Su, tuning Dongdian-P, mixing Renxingtu, a ilustracją zajęła się Leila. Demo można posłuchać na 163 Music, jednakże strona ta nie pozwala na odsłuchanie tej ścieżki dźwiękowej osobom spoza Chin, tak jak było to w przypadku jego pierwszego demo. Jeśli ktoś nadal nie miał okazji posłuchać jego głosu, zapraszam do zapoznania się z jego pierwszym demo In Your Breath.

Ana Rena

Ana/Rena się kłania!~~ Jestem blogerką ze strony The World of Vocaloid oraz administratorką na polskiej Vocaloid Wiki. Moja historia z Vocaloidami zaczęła wydawać pierwsze pąki na przełomie 2008/09, jednak nie wiedziałam wtedy jak to się zwie. Wróciłam do tematu w 2010 zaraz po Cosplay'ach na Ecchiconie 5 i po półtorej roku zaczęłam przygodę z nimi na poważnie. Moimi ulubieńcami są Lily, Hiyama Kiyoteru, VY2, SF-A2 miki, YOHIOloid, v flower oraz ZOLA Project. Po za tym jestem studentką archeologii oraz pracuję, co sprawia, że nie udzielam się zbyt często. W wolnych chwilach dużo czytam (horrory, fantasy i historia alternatywna) oraz gram namiętnie w różnej maści gry Otome. Interesuję się także Konkursem Piosenki Eurowizji, która po Vocaloidach jest moim drugim ulubionym tematem do rozmowy.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+