Ruby już w sprzedaży

Od wczoraj do sprzedaży trafił nowy angielski voice bank na silnik VOCALOID 4 od PowerFX, Ruby.

Aktualnie dostępna jest tylko wersja do pobrania. Wersja fizyczna ma się dopiero pojawić po jakimś czasie, jednak nie została podana dokłada data. Jej cena wynosi 99,95$ (ok. 375,25 zł)*.  By jednak ją zainstalować wymagane jest wcześniej posiadanie edytora VOCALOID 4 od YAMAHA.

Ruby_hq

Ruby została opisana jako młody żeński głos z gładkim wesołym brzmieniem, siłą, duszą i „kopnięciem” kiedy oczywiście potrzeba. Głos otrzymała od amerykanki, znanej pod pseudonimem Misha, która na swoim koncie posiada także UTAU Makune Hachi. Jej wymowa i artykulacja jest silna co nadaje charakteru Ruby blasku. Ruby korzysta także z nowych rozwiązań wykorzystanych dla VOCALOID 4 takich jak możliwość lepszej dynamiki oraz nowej funkcji – growlu.

Wymagania techniczne:
Edytor VOCALOID 4
System: OS: Windows 10 (32/64bit) / Windows8.1 / Windows8 / Windows 7(32/64bit*)
CPU:Intel Dual Core CPU
RAM: 2 GB lub więcej
HDD: 3.54 GB wolnego dla biblioteki Ruby


*Wszystkie ceny zostały przeliczone przez kalkulator-walutowy.mybank.pl

 

Ana Rena

Ana/Rena się kłania!~~ Jestem blogerką ze strony The World of Vocaloid oraz administratorką na polskiej Vocaloid Wiki. Moja historia z Vocaloidami zaczęła wydawać pierwsze pąki na przełomie 2008/09, jednak nie wiedziałam wtedy jak to się zwie. Wróciłam do tematu w 2010 zaraz po Cosplay'ach na Ecchiconie 5 i po półtorej roku zaczęłam przygodę z nimi na poważnie. Moimi ulubieńcami są Lily, Hiyama Kiyoteru, VY2, SF-A2 miki, YOHIOloid, v flower oraz ZOLA Project. Po za tym jestem studentką archeologii oraz pracuję, co sprawia, że nie udzielam się zbyt często. W wolnych chwilach dużo czytam (horrory, fantasy i historia alternatywna) oraz gram namiętnie w różnej maści gry Otome. Interesuję się także Konkursem Piosenki Eurowizji, która po Vocaloidach jest moim drugim ulubionym tematem do rozmowy.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+