Premiera The End w Hamburgu

Vocaloidy znowu podbijają naszych zachodnich sąsiadów. Tym razem w Niemczech zostanie wystawiona „Hatsune Miku Opera THE END”.

Odbędzie się ona w dniach 18,19 i 20 sierpnia. Wszystkie spektakle odbędą się w międzynarodowym ośrodku sztuki, Kampnagel. Ośrodek ten znajduję się w Hamburgu przy Jarrestraße 20, 22303. Wyświetlane będą japońskie oraz angielskie napisy.

18 sierpnia (czwartek) Niemiecka premiera: start 19:30
Kampnagel – K6
19 sierpnia (piatek): start 19:30
Kampnagel – K6
20 sierpnia (sobota): start 19:30
Kampnagel – K6

Bilety można kupić na stronie internetowej Kampnagel. Ich cena idzie od 10 do 36 euro w zależności od miejsca. Strona także pokazuje, które miejsca są aktualnie wolne. Wystarczy kliknąć na link spektaklu, który cię interesuje i będziesz mógł wtedy zobaczyć, które miejsca są wolne i kupić bilet.

O samej operze pisaliśmy już kilkakrotnie.

The End – Miku w operze
Premiera The End w Amsterdamie

Ana Rena

Ana/Rena się kłania!~~ Jestem blogerką ze strony The World of Vocaloid oraz administratorką na polskiej Vocaloid Wiki. Moja historia z Vocaloidami zaczęła wydawać pierwsze pąki na przełomie 2008/09, jednak nie wiedziałam wtedy jak to się zwie. Wróciłam do tematu w 2010 zaraz po Cosplay'ach na Ecchiconie 5 i po półtorej roku zaczęłam przygodę z nimi na poważnie. Moimi ulubieńcami są Lily, Hiyama Kiyoteru, VY2, SF-A2 miki, YOHIOloid, v flower oraz ZOLA Project. Po za tym jestem studentką archeologii oraz pracuję, co sprawia, że nie udzielam się zbyt często. W wolnych chwilach dużo czytam (horrory, fantasy i historia alternatywna) oraz gram namiętnie w różnej maści gry Otome. Interesuję się także Konkursem Piosenki Eurowizji, która po Vocaloidach jest moim drugim ulubionym tematem do rozmowy.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+