Powstanie film aktorski oparty na utworze Sakura no Ame

Sakura no Ame to najpopularniejszy utwór producenta halyosy. Właśnie ogłoszono, że na jego podstawie zostanie stworzony film aktorski o tym samym tytule.

Sakura no Ame (桜ノ雨, ang. Rain of Cherry Blossom Petals/Sakura Rain) jest utworem, który osiągnął niebywały sukces. Posiada ponad 2,5 miliona wyświetleń na Niconico, a na jego podstawie powstała trzytomowa light novel. To wszystko niknie jednak przy fakcie, że jeszcze w tym roku na ekrany japońskich kin trafi film na jej podstawie.

Halyosy w tekście tej ballady wykreował wizję Hatsune Miku jako 16-letniej uczennicy kończącej szkołę. Opowiada ona o swoich wspomnieniach związanych z poznaną tam przyjaciółką i o smutku towarzyszącemu prawdopodobnemu zakończeniu tej znajomości. Tytułowe płatki wiśni są symbolem wiosny – pory roku, na którą w Japonii przypada koniec roku szkolnego.

Na razie nie zostały podane żadne szczegóły na temat filmu oprócz tego, że otrzyma nazwę Sakura no Ame, a jego premiera została zaplanowana na koniec bieżącego roku. Informacje zostaną opublikowane w późniejszym czasie na jego oficjalnej stronie.

Senketsu

Darzę wielką miłością postać Hatsune Miku. Moimi ulubionymi gatunkami muzycznymi są: rock, metal, drum and bass, dubstep, muzyka klasyczna. Poza słuchaniem Vocaloidów wolny czas spędzam oglądając anime, graniem w gry rytmiczne i pochłanianiem orzeszków ziemnych.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+