Nowy Voiceroid+ – Minase Kou.

Wraz z wydaniem informacji o realizacji aktualizacji dla Hiyamy Kiyoteru oraz Kaai Yuki, został także zaprezentowany zupełnie nowy produkt także od firmy AHS. Jest nim nowy VOICEROID+ – Minase Kou ex.

CQHsexiUEAAPTrz

 

Program VOICEROID jest to osobny produkt od firmy AH-Software, który w przeciwieństwie do VOCALOID zajmuje się syntezą mowy. Aktualnie program ten możemy dzielić na silnik VOICEROID, VOICEROID+ oraz VOICEROID+ ex. Na ten ostatni zostały przeprowadzone wszystkie aktualizacje starszych VB oraz wydawane są nowe.

Minase Kou zostanie wydany tego samego dnia co Kiyoteru i Yuki V4, czyli 29 października 2015. Jego ilustratorem jest Kazukiyone. Głos jest dostępny do przetestowania na stronie profilowej produktu. Z krótkich danych biograficznych wiemy, że Kou jest, tak samo jak Kiyoteru, nauczycielem, a jego specjalizacją są języki.

Jego cena w wersji fizycznej wynosi 11000 jenów (ok. 345 zł)*, wersja AHS User Special Edition – 8800 jenów (ok. 276 zł), natomiast wersja do pobrania – 7980 jenów (ok. 250 zł).


* Wszystkie ceny zostały przeliczone przez kalkulator-walutowy.mybank.pl

 

Ana Rena

Ana/Rena się kłania!~~ Jestem blogerką ze strony The World of Vocaloid oraz administratorką na polskiej Vocaloid Wiki. Moja historia z Vocaloidami zaczęła wydawać pierwsze pąki na przełomie 2008/09, jednak nie wiedziałam wtedy jak to się zwie. Wróciłam do tematu w 2010 zaraz po Cosplay'ach na Ecchiconie 5 i po półtorej roku zaczęłam przygodę z nimi na poważnie. Moimi ulubieńcami są Lily, Hiyama Kiyoteru, VY2, SF-A2 miki, YOHIOloid, v flower oraz ZOLA Project. Po za tym jestem studentką archeologii oraz pracuję, co sprawia, że nie udzielam się zbyt często. W wolnych chwilach dużo czytam (horrory, fantasy i historia alternatywna) oraz gram namiętnie w różnej maści gry Otome. Interesuję się także Konkursem Piosenki Eurowizji, która po Vocaloidach jest moim drugim ulubionym tematem do rozmowy.

Podobne wpisy:

1 odpowiedź

  1. nie wiem pisze:

    on wygląda jak aoba no ja pierdole

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+