Nowości od Shanghai Henian – męski Vocaloid Yuezheng Longya oraz aktualizacja Ling, Tianyi i YANHE.

 

Chińska firma Shanghai Henian w dniu wczorajszym ogłosiła, że zamierza wydać nowego Vocaloida nazywającego się Yuezheng Longya. Wiadomość ta jest ekscytująca z tego względu, że będzie to pierwszy męski Vocaloid śpiewający w języku chińskim. To nie koniec dobrych wieści – Yuezheng Ling, Luo Tianyi i YANHE otrzymają aktualizację pod silnik VOCALOID4!

Ma 23 lata, 180 cm wzrostu i jest starszym bratem Yuezheng Ling. Mowa o Yuezheng Longyi, który właśnie został zaprezentowany. Wchodzi w skład postaci należących do rodziny Vsinger, co nadaje mu oficjalne powiązania z postaciami takimi, jak Yuezheng Ling, Luo Tianyi czy YANHE.

Według oficjalnego opisu, za sprawą swego charakteru potrafi przyciągać do siebie wielu ludzi. Jest bezpośredni oraz posiada zdolność dokonywania poprawnych decyzji w trudnych sytuacjach. Odznacza się silną aurą przywódcy. Jego słabością jest to, że nienawidzi rozwiązywać problemów, chyba, że dotyczą jego młodszej siostry, Ling. Jest wobec niej nad wyraz opiekuńczy i stara się ją chronić za wszelką cenę.

Specjalnym towarzyszem Longyi jest smocza kreatura o nazwie Bei Chen. Ma 50 000 lat, cechuje się niebywałą wiedzą i potrafi zmienić się w… zestaw perkusyjny.

Jego wygląd możecie obejrzeć na grafice poniżej:

henian

Oprócz tego, Shanghai Henian poinformowało, że pracuje nad aktualizacją Yuezheng Ling, Luo Tianyi i YANHE, dzięki której wykorzystają potencjał silnika VOCALOID4. Obecnie cała trójka opiera się na oprogramowaniu VOCALOID3.

Na razie nie udostępniono żadnych nowych próbek głosu, utworów demonstracyjnych, ani też nie poinformowano o dacie premiery.

 

 

Senketsu

Darzę wielką miłością postać Hatsune Miku. Moimi ulubionymi gatunkami muzycznymi są: rock, metal, drum and bass, dubstep, muzyka klasyczna. Poza słuchaniem Vocaloidów wolny czas spędzam oglądając anime, graniem w gry rytmiczne i pochłanianiem orzeszków ziemnych.

Podobne wpisy:

1 odpowiedź

  1. Psychotaku pisze:

    Vocaloid z kompleksem siostry. Jak cudnie! Zawsze lubiłam sobie wyobrażać Gakupo jako nadopiekuńczego starszego braciszka. U Longyii z resztą można było się spodziewać tej cechy z uwagi na drugi odcinek OVA’ki gdzie Longya wbił Lingowej do pokju, a ta rzuciła w niego poduszką. To takie urocze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+