Nowe szczegóły na temat gry Hatsune Miku: Project DIVA Future Tone

Kolejna gra rytmiczna z Vocaloidami już wkrótce otrzyma swoją premierę. Będzie to pierwsza odsłona serii Project DIVA na PS4 i zawierać ma rekordową ilość utworów do odegrania.

tumblr_o7t2jt0VSp1tcykh5o1_1280

Hatsune Miku: Project DIVA Future Tone zostanie wydane w Japonii już 23 czerwca i będzie dostępne wyłącznie na konsolę PlayStation 4 poprzez sieciową usługę PlayStation Network. Pudełkowego wydania niestety nie ma w planach.

Gra do uruchomienia będzie wymagać pobrania bezpłatnej aplikacji Prelude. By jednak móc grać i dobierać stroje bohaterom, należy dokupić płatny pakiet. Początkowo pojawią się dwa: Future Sound oraz Colorful Tone. Pierwszy zawierać ma 120 hitów z poprzednich konsolowych gier z serii, z kolei w drugim znajdzie się 100 utworów z Project Mirai i automatów Project DIVA Arcade. Każdy z pakietów będzie kosztować po 4 212 jenów (150 zł), co zdaje się być atrakcyjną ofertą. Dodatkowo wiadomo, że razem w obu paczkach znajdzie się ponad 340 modułów.

Warto zaznaczyć, że Future Tone otrzyma ulepszoną grafikę względem poprzednich części oraz będzie wyświetlane w stałych 60 klatkach na sekundę w rozdzielczości FullHD.

25394157984_5abe886bcb_o

 

Senketsu

Darzę wielką miłością postać Hatsune Miku. Moimi ulubionymi gatunkami muzycznymi są: rock, metal, drum and bass, dubstep, muzyka klasyczna. Poza słuchaniem Vocaloidów wolny czas spędzam oglądając anime, graniem w gry rytmiczne i pochłanianiem orzeszków ziemnych.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+