Następne Hatsune Miku Expo odbędzie się w Szanghaju

Znamy miejsce kolejnego kolejnego koncertu z serii Hatsune Miku Expo. Niestety i tym razem padło na lokację odległą od Polski – będą to Chiny.

Hatsune Miku Expo to seria wydarzeń odbywająca się od 2014 roku. Ich gwoździem programu jest długi koncert z Vocaloidami na scenie. Oprócz niego, goście w trakcie imprezy mogą podziwiać liczne figurki, statuetki i artworki poświęcone Vocaloidom (głównie Hatsune Miku) lub kupić jeden z mnóstwa gadżetów.

index

 

Poprzedniego roku wydarzenie Hatsune Miku Expo odbyło się trzykrotnie: w indonezyjskiej Dżakarcie, w Los Angeles i w Nowym Jorku. Amerykańskie koncerty okazały się dużym sukcesem, więc można było przypuszczać, że i w tym roku Miku trafi do Stanów lub nawet dokona ekspansji na Europę. Jednakże, pierwsze wydarzenie odbędzie się w chińskim Szanghaju.

Na razie nadchodzące wydarzenie pozostaje owiane tajemnicą. Jedyne, co wiemy na jego temat to fakt, że odbędzie się w Szanghaju latem. Dokładna data nie została jeszcze podana.

Jako, że w ubiegłym roku impreza odbyła się trzykrotnie, każdorazowo w różnych lokalizacjach, powinniśmy się spodziewać za parę miesięcy informacji odnośnie kolejnych Miku Expo. Kto wie, może w końcu Miku wraz ze spółką wkroczy do Europy?

Senketsu

Darzę wielką miłością postać Hatsune Miku. Moimi ulubionymi gatunkami muzycznymi są: rock, metal, drum and bass, dubstep, muzyka klasyczna. Poza słuchaniem Vocaloidów wolny czas spędzam oglądając anime, graniem w gry rytmiczne i pochłanianiem orzeszków ziemnych.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+