Miku ma swoje ósme urodziny i otrzymała pierwszy utwór demo dla voicebanku V4X

Dzisiejszego dnia swoje ósme urodziny obchodzi znana nam doskonale Hatsune Miku. Z tej okazji zaprezentowany został pierwszy utwór, w którym możemy usłyszeć Miku w wersji V4X.

mikuv4x_top

W ramach obchodów ósmej rocznicy premiery oprogramowania Hatsune Miku (lub mówiąc bardziej ludzko, ósmych urodzin Miku), Crypton Future Media zaserwował nam wyborny prezent. Jest nim pierwsze demo zaśpiewane przez Hatsune Miku V4X. Utwór nosi nazwę Electro Saturator i został skomponowany przez tilt-six. Możemy w nim usłyszeć głos Miku w barwach Soft, Normal i Power. Użyto w nim voicebanków w wersji V4Xβ, a więc finalne brzmienie może różnić się od głosów użytych w tym utworze.
 

 
Oczywiście, jak przystało na Vocaloida z kilkoma voicebankami stworzonymi pod V4, odświeżona Miku otrzyma funkcję cross-synthesis i growl. Nie zabraknie także znanego z Luki V4X modułu E.V.E.C. Hatsune Miku V4X odznaczać się będzie wyraźniejszym i mniej piskliwym głosem.

Miku V4X ma trafić do sklepów w pierwszej połowie 2016 roku. Osoby, które zakupiły voicebank Hatsune Miku V3 będą mogły liczyć na wcześniejszy dostęp do wersji demonstracyjnej nadchodzącego voicebanku oraz swobodę darmowego użytkowania go aż do 31 sierpnia 2016 roku.

Hatsune Miku V4X otrzymała swoją podstronę na stronie Cryptonu, na razie dostępną wyłącznie w języku japońskim. Możecie przejść do niej klikając w ten odnośnik.

Uwaga: ilustracja do filmiku z utworem została wykonana przez artystę iXima (to on odpowiada za projekt Miku V3) i nie ma ona związku z projektem postaci Miku V4X, więc jej wygląd i boxart wciąż pozostają zagadką.

No cóż, pozostaje mi już tylko życzyć wszystkiego najlepszego dla naszej Miku!

 

Senketsu

Darzę wielką miłością postać Hatsune Miku. Moimi ulubionymi gatunkami muzycznymi są: rock, metal, drum and bass, dubstep, muzyka klasyczna. Poza słuchaniem Vocaloidów wolny czas spędzam oglądając anime, graniem w gry rytmiczne i pochłanianiem orzeszków ziemnych.

Podobne wpisy:

6 odpowiedzi

  1. Pyo pisze:

    Fujita współczuję.

  2. きつう pisze:

    AlexVox już zpocaloizował Miku V4x ;w;

  3. Adaś pisze:

    Zrupcie pełnom wersje tej gry do pobrania za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+