Kagamine Rin i Len w wersji V4X już w grudniu tego roku

Są tu jacyś fani Kagaminów? Mam coś, co Was ucieszy – już w grudniu Rin i Len zostaną wydane w wersji pod silnik VOCALOID4 co sprawi, że otrzymają nowe, bardziej dopracowane brzmienie.

rinlenv4x_top

Jak na razie jedynym wydanym Vocaloidem Cryptonu korzystającym z dobrodziejstw czwartej generacji programu VOCALOID jest Megurine Luka V4X. Dwa dni temu dowiedzieliśmy się, że dołączy do niej Miku gdzieś w pierwszej połowie przyszłego roku, a to nie koniec dobrego! Jeszcze w grudniu 2015 na półki sklepowe trafi oprogramowanie Kagamine Rin/Len V4X.

Niestety, choć ich premiera nastąpi już niebawem, w przeciwieństwie do nowej Miku, nie zostały ujawnione brzmienia nowych voicebanków Rina i Len.

Głosy Rin/Len V4X zostaną stworzone w oparciu o zmodyfikowane próbki głosów Shimody Asami nagrane podczas prac nad poprzednimi voicebankami. Oczywiście, poprawie ulegnie klarowność i wyraźność śpiewu.Nie zabraknie także nowinek znanych z innych Vocaloidów czwartej generacji, tj. syntezy krzyżowej i funkcji growl. Kagamińce skorzystają też z modułu E.V.E.C. z opcją kontroli mocy każdego fonemu i symulacji oddechu.Jakby tego było mało, w pakiecie znajdą się dwa kolejne programy: DAW Studio One Artist Piapro Edition oraz Piapro Studio.

Posiadacze jakiegokolwiek wcześniej wydanego voicebanku Rin i Lena będą mogli liczyć na znaczący rabat cenowy. Sama cena nie została na razie ujawniona.

W przyszłości kolejne dane zostaną przedstawione na podstronie Cryptonu na temat tego produktu, do której możecie trafić klikając tutaj.

Senketsu

Darzę wielką miłością postać Hatsune Miku. Moimi ulubionymi gatunkami muzycznymi są: rock, metal, drum and bass, dubstep, muzyka klasyczna. Poza słuchaniem Vocaloidów wolny czas spędzam oglądając anime, graniem w gry rytmiczne i pochłanianiem orzeszków ziemnych.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+