Justyna – nadchodzi nowy polski syntezator śpiewu!

Jesteście zainteresowani syntezatorami śpiewu umożliwiającymi śpiewanie w naszym ojczystym języku? To doskonale, bo trwają właśnie prace nad Justyną – głosem stworzonym przez grupę Singing Dumplings na autorski silnik VSynth.

Vsynth

Hej, czy to nie wspaniale, że już wkrótce ma pojawić się zupełnie nowy, polski syntezator śpiewu? Po niezliczonej rzeszy UTAUloidów oraz Marie Ork pod Alter/Ego będzie to kolejny polski projekt związany z wirtualnym śpiewaniem.

Nadchodzący bank głosu otrzyma swojsko brzmiące imię Justyna i – zaskoczenie! – będzie to głos kobiecy. Justyna ma pracować pod kontrolą programu VSynth napisanego specjalnie na jej potrzeby. Za jedno i drugie odpowiadają deweloperzy z grupy Singing Dumplings i będzie to ich pierwszy projekt.

Dawczynią głosu Justyny zostanie znana polska utaite Miyo, z której twórczością możecie zapoznać się zaglądając na jej kanał na YouTube.

Singing Dumplings do tej pory opublikowało kilka tweetów odnośnie swojego projektu. Poniżej przedstawiam najważniejsze z nich:

 


 

Senketsu

Darzę wielką miłością postać Hatsune Miku. Moimi ulubionymi gatunkami muzycznymi są: rock, metal, drum and bass, dubstep, muzyka klasyczna. Poza słuchaniem Vocaloidów wolny czas spędzam oglądając anime, graniem w gry rytmiczne i pochłanianiem orzeszków ziemnych.

Podobne wpisy:

2 odpowiedzi

  1. Kiminai pisze:

    O matko, Miyo <33

  2. Merila pisze:

    nice joke m8

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+