Hatsune Miku w reklamie Lux razem ze Scarlett Johansson

Hatsune Miku rusza z kolejną reklamą tym razem lini kosmetyków do włosów firmy Lux.

W krótkiej reklamie możemy zobaczyć Miku, która postanowiła uwolnić swoje włosy od dwóch kucyków i przejść się po mieście w rozpuszczonych włosach. Przy okazji można usłyszeć jak śpiewa specjalnie skomponowaną piosenkę dla tej reklamy, „Future Overture” (Lux Ver.) od Mitchie M, autora takich hitów jak „FREELY TOMORROW”, „Viva Happy”, „Ai Dee” czy „B Who I Want 2 B” śpiewane w duecie z Namie Amuro. Dodatkowo w reklamie pojawia się znana aktorka Scarlett Johansson, która przekazuje specjalną wiadomość naszej divie. Ogólnie reklama ta jest alternatywną wersją w której to właśnie Scarlett odgrywa główną rolę.

Wszyscy możemy zauważyć, że Miku zaczyna mieć problem ze swoimi włosami. Każdy może porównać sobie jej oficjalne ilustracje od V2 po jej wszystkie aktualizacje aż do V4X i zauważyć, że jest ich coraz mniej. Czyżby firma Lux postanowiła pomóc Miku w tej sytuacji? Włosy Miku w tej reklamie mają wyglądać na piękne, lśniące i zadbane. Rzadko kiedy też widzimy ją w luźno rozpuszczonych prostych włosach.  Z resztą zobaczcie sami.

Ana Rena

Ana/Rena się kłania!~~ Jestem blogerką ze strony The World of Vocaloid oraz administratorką na polskiej Vocaloid Wiki. Moja historia z Vocaloidami zaczęła wydawać pierwsze pąki na przełomie 2008/09, jednak nie wiedziałam wtedy jak to się zwie. Wróciłam do tematu w 2010 zaraz po Cosplay'ach na Ecchiconie 5 i po półtorej roku zaczęłam przygodę z nimi na poważnie. Moimi ulubieńcami są Lily, Hiyama Kiyoteru, VY2, SF-A2 miki, YOHIOloid, v flower oraz ZOLA Project. Po za tym jestem studentką archeologii oraz pracuję, co sprawia, że nie udzielam się zbyt często. W wolnych chwilach dużo czytam (horrory, fantasy i historia alternatywna) oraz gram namiętnie w różnej maści gry Otome. Interesuję się także Konkursem Piosenki Eurowizji, która po Vocaloidach jest moim drugim ulubionym tematem do rozmowy.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+