Hatsune Miku Project Mirai DX otrzymało odnowioną stronę

Hatsune Miku Project Mirai DX to gra na Nintendo 3DS, która wejdzie do sprzedaży 29 maja. Teraz możemy się zapoznać z odnowioną stroną projektu. Posiada ona kilka cennych informacji.

 

16282163155_9b5bfa581f

O ile posiadacze konsol Sonego mają swoją serię Project DIVA, tak zwolennicy Nintendo mogą zagrywać się w Project Mirai. Do tej pory wyszły dwie części tej serii. Project Mirai DX będzie wzbogaconą wersją wydanego już Project Mirai 2.

Link do oficjalnej strony gry

W grze będziemy mogli poćwiczyć zręczność swoich palców przy 48 różnych utworach takich, jak Senbonzakura, Invisible, Adolescence czy Age Age Again. Niektóre z piosenek otrzymają zupełnie nowe PV. Szczegółowa lista utworów (w języku japońskim) jest dostępna w tym miejscu.

Dodatkowo, do naszej dyspozycji zostanie oddanych aż 110 różnych kostiumów dla postaci. Oprócz tych z poprzednich części, znajdziemy też nowe, w tym dwie odmiany Snow Miku, Miku Halloween i strój zaprojektowany przez PinocchioP.

Skoro mowa o PinocchioP, to należy dodać też, że jego piosenka Hajimemashita Chikyujin-san stanie się motywem przewodnim gry i znajdziemy ją w intro.

Europejska premiera Hatsune Miku Project Mirai DX odbędzie się 29 maja. Czekamy!

 

Senketsu

Darzę wielką miłością postać Hatsune Miku. Moimi ulubionymi gatunkami muzycznymi są: rock, metal, drum and bass, dubstep, muzyka klasyczna. Poza słuchaniem Vocaloidów wolny czas spędzam oglądając anime, graniem w gry rytmiczne i pochłanianiem orzeszków ziemnych.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+