GUMI Megpoid już niedługo na silnik V4!

Chwilę temu znalazłam coś, co z pewnością ucieszy wszystkich fanów GUMI. Na oficjalnym Twitterze, jak i na koncie Soundcloud, pojawiły się dema dla jej aktualizacji na V4. Składać się ona będzie z 5 rozszerzeń: Native, Adult, Power, Sweet oraz Whisper z dodatkowymi eskalacjami: NativeFat, MellowAdult, PowerFat, NaturalSweet, SoftWhisper, czyli razem dostępnych będzie aż 10 banków głosu. Jej data wydania przewidywana jest na 5 listopada tego roku. Przedstawione zostały ilustracje, które, niestety, są bardzo podobne do tych z ilustracji pudełkowej V3 czy V2. Jak dla mnie, piosenki demonstracyjne brzmią zaskakująco dobrze.

Podobnie jak reszta banków głosu z generacji 4, dostanie ona możliwość growlu (GWL) oraz Cross Synthesis (XSY). Co najdziwniejsze – pełną kompatybilność będzie miała z systemem Windows 10, ale dostanie także wersję na OS X.
Pełna informacja o niej została ujawniona na oficjalnej stronie Internet Co. LTD.  Linki do dem i ilustracja zostały uwiecznione także na profilu na Twitterze. Głos w wersji fizycznej kosztować będzie 14.040 jenów (ok. 440zł) z edytorem, a bez edytora 9,240 (ok. 290zł).

Oficjalna ilustracja:

gumiacz

A tutaj wszystkie dema!

Jakie wrażenia na was wywołały? Jak wam się podoba? Dajcie nam znać!

Pyo

Jestem Pyo. Gustuję w muzyce dubstep, dance, techno oraz DnB. W Vocaloidach siedzę od prawie roku.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+