Gackpoid V4 będzie mieć premierę 31 kwietnia

Kamui Gakupo to jeden z trzech najpopularniejszych męskich Vocaloidów. Jako pierwszy z nich skorzysta z dobrodziejstw silnika VOCALOID4, a jego aktualizacja nastąpi jeszcze w tym miesiącu!

Gackpoid (zwany także jako Kamui Gakupo) otrzyma aktualizację swojego voicebanku dostosowaną do możliwości programu VOCALOID w nowej wersji V4. Trafi ona do sprzedaży 31 kwietnia bieżącego roku i składać się na nią będą trzy rodzaje głosów:  Native, Power i Whisper.

Próbek głosu tego Vocaloida możecie wysłuchać klikając w poniższe odsyłacze. Przyciski z napisem なし przedstawiają czyste brzmienie, natomiast te z あり prezentują głos z włączoną opcją Growl (ryk).

    

    

    

Kamui Gakupo będzie śpiewać natywnie wyłącznie w języku japońskim. Sprawdzi się w utworach o tempie od 60 do 150 uderzeń na minutę, a jego skala głosu wyniesie od A1 do C4 dla Native i Power, oraz od A1 do G3 dla Whisper. Cena jednego z brzmień głosu została ustalona na 13 000 jenów dla wersji pudełkowej i 10 300 jenów dla cyfrowej lub 25 000/20 000 jenów dla kompletnego zestawu. Posiadacze innych Vocaloidów stworzonych przez Internet Co. Ltd. otrzymają rabat.

Senketsu

Darzę wielką miłością postać Hatsune Miku. Moimi ulubionymi gatunkami muzycznymi są: rock, metal, drum and bass, dubstep, muzyka klasyczna. Poza słuchaniem Vocaloidów wolny czas spędzam oglądając anime, graniem w gry rytmiczne i pochłanianiem orzeszków ziemnych.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+