Dwutygodniowa wersja próbna Megurine Luki V4X dostępna za darmo

Wszystkie osoby, które chciałyby zapoznać się z możliwościami oferowanymi przez silnik VOCALOID4 mają teraz doskonałą okazję – voicebank Megurine Luka V4X (Hard) został udostępniony za darmo w 14-dniowej wersji demonstracyjnej.

Kupno oprogramowania VOCALOID wiąże się z wieloma trudnościami. Nie jest ono dostępne w naszym kraju, więc należy sprowadzić je z zagranicy, co wiąże się z kosztowną przesyłką. Dodatkowo, voicebanki potrafią kosztować po kilkaset złotych, co dla większości jest już barierą nie do przejścia. Teraz nadarzyła się niezła okazja – każdy, kto tylko wyrazi chęć może przez dwa tygodnie korzystać za darmo z voicebanku Megurine Luka (Hard) w konfiguracji E.V.E.C. i bez niej.

Uwaga: promocja co prawda uprawnia do korzystania z voicebanku Megurine Luki za darmo, lecz do jej działania wymagane jest posiadanie programu VOCALOID.

Aby skorzystać z tej oferty, należy dokonać zakupu za kwotę 0¥ w sklepie sonicwireOdsyłam do niej w tym miejscu. W skład pakietu wchodzą:

  • Voicebank Megurine Luka Hard (z oraz bez konfiguracji E.V.E.C)
  • Edytor wokalny Piapro Studio
  • Aktualizator Piapro Studio v2.0
  • Instrukcja obsługi w języku angielskim i japońskim
  • Instrukcja wpisywania japońskiego tekstu w romaji

Pobierając program należy uzbroić się w cierpliwość, gdyż waży prawie 5 GB.

Wszystkie funkcje są dostępne przez dwa tygodnie od momentu instalacji. Po tym czasie pakiet staje się bezużyteczny.

Senketsu

Darzę wielką miłością postać Hatsune Miku. Moimi ulubionymi gatunkami muzycznymi są: rock, metal, drum and bass, dubstep, muzyka klasyczna. Poza słuchaniem Vocaloidów wolny czas spędzam oglądając anime, graniem w gry rytmiczne i pochłanianiem orzeszków ziemnych.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+