Demo Yuezheng Ling wyciekło do sieci

Wczorajszego dnia w sieci pojawiło się szesnastosekundowe demo zawierające głos nadchodzącego chińskiego Vocaloida, Yuezheng Ling.

Ostatnie dni obfitują w wycieki informacji z chińskich źródeł. Tym razem – w przeciwieństwie do tabloidów – nie zajmiemy się aferą związaną z osobą Zbigniewa Stonogi, lecz na celownik obierzemy sobie Yuezheng Ling.

Yuezheng.Ling.full.1288971

Na portalu Weibo opublikowany został krótki, bo trwający szesnaście sekund, urywek utworu śpiewanego przez jednego z najbardziej wyczekiwanych Vocaloidów – Yuezheng Ling. Oto on:

Link do pierwotnego źródła

Co prawda materiał jest bardzo krótki, lecz wystarcza do wyrobienia sobie opinii na temat głosu tego Vocaloida. Internauci przyjęli go z wielkim entuzjazmem, a ja całkowicie podzielam ich opinię – Ling brzmi nadzwyczaj dobrze.

Yuezheng Ling jest chińskojęzycznym kobiecym Vocaloidem pochodzącym ze studia Shanghai He Nian i należącym do projektu VOCANESE. Więcej na jej temat możecie przeczytać w tym wpisie.

 

Haku Deer

Użytkownik wszelkiego rodzaju śpiewających syntezatorów, oraz miłośnik chińskich VOCALOIDów. W wolnych chwilach rysuję lub udzielam się w fandomie.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+