Autobus ze Snow Miku kursuje po Tokio

Od dzisiaj po Tokio zaczyna kursować autobus oklejony w grafiki przedstawiające Snow Miku. Jest to sposób na wypromowanie Snow Miku Sky Town oraz całego miasta Sapporo.

basu

Hatsune Miku była do tej promowana na przeróżne sposoby, a jej wizerunek zdobił japońskie metropolie niezliczoną ilość razy. Od dziś do 31 maja będzie ją można zobaczyć na specjalnym autobusie turystycznym. Należy on do przewoźnika Hato Bus. Jego pasażerowie mają okazję zwiedzić takie miejsca, jak Tokyo Tower, czy Pałac Cesarski, oraz uczestniczić w paru atrakcjach, jak np. w tradycyjnej ceremonii parzenia herbaty.


bus1

 

bus2

Autobus ten został oklejony w grafiki ze Snow Miku, maskotką Sapporo. Napisy zachęcają do odwiedzenia Snow Miku Sky Town, czyli specjalnego centrum dla fanów Miku. Zawiera ono m.in. restaurację, sklep, oraz muzeum. Znajduje się na terenie nowego port lotniczego Sapporo-Chitose.

Użytkownik Twittera o nicku hajime24 opublikował kilka fotek wspomnianego pojazdu, które umieściłem w tym wpisie. Dodatkowo, można go zobaczyć na filmiku poniżej:

<

iframe src=”https://www.youtube.com/embed/LM-HbQaO3IA?rel=0″ width=”560″ height=”315″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Oficjalna strona Snow Miku Sky Town

Strona Hato Bus z dokładnym planem wycieczki

Źródło informacji

Senketsu

Darzę wielką miłością postać Hatsune Miku. Moimi ulubionymi gatunkami muzycznymi są: rock, metal, drum and bass, dubstep, muzyka klasyczna. Poza słuchaniem Vocaloidów wolny czas spędzam oglądając anime, graniem w gry rytmiczne i pochłanianiem orzeszków ziemnych.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+