AHS rusza w trasę koncertową

Firma AH-Software ogłosiła aż dwa koncerty, które mają się odbyć w tym roku. Na scenie mają wystąpić ich wszystkie Vocaloidy.

ahs_vocaloid

Pierwszy z nich odbędzie się 28 marca i zatytułowany został jako „Songs Love”. Odbędzie się w Kawasaki City Industries Promotional Hall 1F w prefekturze Kanagawa. Bilety kosztują 3500 jenów. Ich sprzedaż rozpoczęła się już 24 grudnia. Więcej szczegółów tj. spis utworów znajdziecie na tej stronie (tylko po japońsku).

Kolejny koncert odbędzie się w Berlinie, w Niemczech podczas Anime Messe Event 3 czerwca. Na scenie poza Vocaloidami wystąpi także Chihiro Ishiguro, dawczyni głosu Yuzuki Yukari, natomiast następnego dnia wystąpi solo. Poza koncertem odbędzie się także panel, który będzie prowadzony przez pana Tomohide Ogata, założyciela i dyrektora generalnego firmy AHS. Podczas spotkania będzie opowiadał o tym na jakiej zasadzie działa koncert VOCALOID. Aktualnie czas i data tego panelu nie jest znana. Konwent trwać będzie od 3 do 5 czerwca. Na ich stoisku także będzie można dokonać zakupu ich produktów, w tym oprogramowań.

Ceny biletów możecie znaleźć na stronie poświęconej wydarzeniu.

Ana Rena

Ana/Rena się kłania!~~ Jestem blogerką ze strony The World of Vocaloid oraz administratorką na polskiej Vocaloid Wiki. Moja historia z Vocaloidami zaczęła wydawać pierwsze pąki na przełomie 2008/09, jednak nie wiedziałam wtedy jak to się zwie. Wróciłam do tematu w 2010 zaraz po Cosplay'ach na Ecchiconie 5 i po półtorej roku zaczęłam przygodę z nimi na poważnie. Moimi ulubieńcami są Lily, Hiyama Kiyoteru, VY2, SF-A2 miki, YOHIOloid, v flower oraz ZOLA Project. Po za tym jestem studentką archeologii oraz pracuję, co sprawia, że nie udzielam się zbyt często. W wolnych chwilach dużo czytam (horrory, fantasy i historia alternatywna) oraz gram namiętnie w różnej maści gry Otome. Interesuję się także Konkursem Piosenki Eurowizji, która po Vocaloidach jest moim drugim ulubionym tematem do rozmowy.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+