PoPiPo z Hatsune Miku trafi do gry Just Dance 2017

Pamiętacie jak Ubisoft w tamtym roku ogłosiło, że w ich najnowszej odsłonie Just Dance 2016 pojawi się Hatsune Miku z piosenką levan Polkka? Pora na kolejne podejście.

Duża ilość osób wyraziła niesmak po zeszłorocznej edycji, z powodu mało tanecznego utworu. W tym roku jednak firma chyba postanowiła w jakimś stopniu pójść na rękę fanom tańca oraz Vocaloidów i wybrali piosenkę od LamazeP PoPiPo. Just Dance 2017 zostanie wydane w Październiku 2016 na Wii U, Wii, PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 oraz PC.

Jak to wygląda w porównaniu do zeszłego roku? W oficjalnym przeglądzie mamy tancerkę ucharakteryzowaną jako Hatsune Miku tańczącą w towarzystwie warzyw. Jest oczywiście charakterystyczny taniec, który widnieje w oryginalnym PV. Widać także kilka zapożyczeń z choreografii gry Project Diva, wszystko jednak zebrane we własny układ. No i plusem jest fakt, że tym razem mamy oryginalną piosenkę.

Czy mnie się to podoba? Pomijając fakt, że Just Dance swoje układy taneczne prezentuje w bardzo barwny sposób, który przyciąga oko, powiedzmy że niezbyt szczególnie. Nie jestem fanką gier tanecznych, ale nie mam nic do nich. Jednakże istnieje tyle utworów nadających się do tańca z ciekawymi układami, a już drugi raz z kolei dostajemy „bardzo popularną” piosenkę z Miku i układ taneczny, który tylko małym fragmentem nawiązuje do oryginału. Wcale się nie zdziwię jak za rok otrzymamy World is Mine od Supercell lub Nyanyanyanyanyanyanya od DaniwellP, chociaż najbardziej spodziewam się nieśmiertelnej Senbonzakura  od Kurousa-P. Moja opinia jest podoba do tej, którą rok temu przedstawił wam Senketsu, dlatego mój wywód skończę właśnie tutaj.

Ana Rena

Ana/Rena się kłania!~~ Jestem blogerką ze strony The World of Vocaloid oraz administratorką na polskiej Vocaloid Wiki. Moja historia z Vocaloidami zaczęła wydawać pierwsze pąki na przełomie 2008/09, jednak nie wiedziałam wtedy jak to się zwie. Wróciłam do tematu w 2010 zaraz po Cosplay'ach na Ecchiconie 5 i po półtorej roku zaczęłam przygodę z nimi na poważnie. Moimi ulubieńcami są Lily, Hiyama Kiyoteru, VY2, SF-A2 miki, YOHIOloid, v flower oraz ZOLA Project. Po za tym jestem studentką archeologii oraz pracuję, co sprawia, że nie udzielam się zbyt często. W wolnych chwilach dużo czytam (horrory, fantasy i historia alternatywna) oraz gram namiętnie w różnej maści gry Otome. Interesuję się także Konkursem Piosenki Eurowizji, która po Vocaloidach jest moim drugim ulubionym tematem do rozmowy.

Podobne wpisy:

1 odpowiedź

  1. A-yo pisze:

    Przynajmniej lepiej niż ostatnio. Szkoda tylko, że wybrali akurat tą piosenkę. Strasznie mi się nie podoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+