Zwycięski projekt postaci Snow Miku 2016 wyłoniony

Za sprawą internetowego konkursu został wyłoniony nowy projekt postaci dla Snow Miku w wersji na rok 2016. Jak co roku, będzie ona maskotką Sapporo Snow Festival odbywającego się zimową porą.

Praca, która zyskała najwięcej głosów to tzw. Owly Owl Snow Miku. Projekt postaci został stworzony przez artystę nazywającego się Kotatsu Odoki, a jego Miku zyskała 36,5% wszystkich głosów.

snow miku

To nie wszystko – odbyło się także drugie głosowanie polegające na wyłonieniu zwierzątka będącego towarzyszem Śnieżnej Miku. Także i tym razem zwycięstwo należało do Odokiego, a jego królik Flying Yukine zdobył 54,5% głosów Internautów.flying yukine

Owly Owl Snow Miku oraz Flying Yukine będą maskotkami Sapporo Snow Festival i przyszłej zimy w Sapporo będzie można zobaczyć je w wielu miejscach w całym mieście. Good Smile Company już teraz dało znać o planach stworzenia figurek Snow Miku; zarówno Nendoroida, jak i Figmy.

Senketsu

Darzę wielką miłością postać Hatsune Miku. Moimi ulubionymi gatunkami muzycznymi są: rock, metal, drum and bass, dubstep, muzyka klasyczna. Poza słuchaniem Vocaloidów wolny czas spędzam oglądając anime, graniem w gry rytmiczne i pochłanianiem orzeszków ziemnych.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+