Ruszają zamówienia na gigantyczną figurkę Hatsune Miku V3

Przywykliśmy już do tego, że figurki Vocaloidów, czy postaci z anime i gier są małe. Tym razem mamy jednak do czynienia z kolosem. FREEing przedstawiło figurkę Hatsune Miku V3 w skali 1:4, a jej wysokość to aż 42 centymetry.

Figurek Hatsune Miku powstały już dziesiątki. Rzadko jednak zdarzają się tak wyjątkowe, jak ta. Co w niej jest takiego szczególnego? Tym razem chodzi o rozmiary oraz spowodowana tym aspektem dbałość o detale.

This slideshow requires JavaScript.

Przedstawiana figurka została zaprezentowana przez firmę FREEing, a jej twórcą jest rzeźbiarz Hiroshi, zwany także jako Sakurazensen. W skład zestawu wchodzi nieruchoma postać i prosta podstawka. Ze względu na skalę niemożliwe byłoby wprowadzenie akcesoriów wymiennych.

Opisywana tu Miku V3 będzie rozsyłana do chętnych osób jesienią tego roku, lecz już teraz można składać na nią zamówienia. Termin składania zamówień upływa z dniem 15 kwietnia.

Oficjalna cena wynosi ¥27 800 (ok. 900 zł), lecz sklepy internetowe oferują ją nieco taniej. Najlepiej prezentuje się oferta Amiami, gdzie można ją nabyć o 23% taniej, czyli za ¥21 360 (690 zł). Jak na taką figurkę, cena nie jest przesadnie wysoka.

 

Senketsu

Darzę wielką miłością postać Hatsune Miku. Moimi ulubionymi gatunkami muzycznymi są: rock, metal, drum and bass, dubstep, muzyka klasyczna. Poza słuchaniem Vocaloidów wolny czas spędzam oglądając anime, graniem w gry rytmiczne i pochłanianiem orzeszków ziemnych.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+