Hatsune Miku Variant Play Arts Kai – figurka Miku od projektanta postaci Final Fantasy

Hatsune Miku Variant Play Arts Kai to nowa figurka stworzona przez Tetsuyę Nomura – artystę odpowiedzialnego za wygląd postaci w serii gier Final Fantasy. Wcześniej ten sam projekt Miku został przedstawiony w filmiku HATSUNE MIKU × TETSUYA NOMURA.

Jeśli pamiętacie krótki filmik przedstawiający Miku wyglądającą jak żywa, to dobrze dla Was – dokładnie ta wersja Miku otrzymała swoją figurkę. Jeśli nie widzieliście go, nic straconego – możecie go obejrzeć poniżej:
 

 
Hatsune Miku w projekcie Tetsuyi Nomura jest trudna do pomylenia z jakąkolwiek inną odmianą Miku. Twórca projektu postawił na jak największy realizm i zadbał o waloryzację stroju, dzięki czemu zawiera sporo drobnych szczegółów. Styl ten jest jednak dość specyficzny i na pewno nie przekona wszystkich – Miku Nomury niewiele ma wspólnego ze stylistyką znaną z mangi i anime, więc zatwardziali fani dwuwymiarowych moe-postaci nie zostaną usatysfakcjonowani. Dyskusyjną kwestią jest także wygląd kucyków.
 

 
W skład kompletu wchodzą: figurka, dymka, trzy zamienne dłonie i podstawka.

Hatsune Miku Variant Play Arts Kai można zamawiać w przedsprzedaży już teraz, a do klientów zostanie rozsyłana w grudniu. Najlepszą ofertę na chwilę obecną posiada sklep AmiAmi, który oferuje ją w cenie 9150¥ (ok. 280 zł). Jest to uczciwa cena zważywszy na to, że sugerowana cena detaliczna wynosi 12 000¥, a więc 365 zł.

 

Senketsu

Darzę wielką miłością postać Hatsune Miku. Moimi ulubionymi gatunkami muzycznymi są: rock, metal, drum and bass, dubstep, muzyka klasyczna. Poza słuchaniem Vocaloidów wolny czas spędzam oglądając anime, graniem w gry rytmiczne i pochłanianiem orzeszków ziemnych.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+