Breloczki z Miku w Polsce

Breloczki z postaciami M&A to jeden z podstawowych elementów, który posiada prawie każdy fan. Fandom Vocaloid nie jest wyjątkiem. W Polsce możemy akurat narzekać na deficyt takich gadżetów dostępnych w sklepach stacjonarnych, po za oczywiście sklepami typu Komikslandia czy Yatta, czy też stoiskami na konwentach.

Z początkiem grudnia do sprzedaży weszła kolekcja breloczków z Hastune Miku. Dostępne jest sześć wzorów, każdy zapakowany oddzielnie w saszetkę w kształcie Miku. Do wyboru mamy Miku uśmiechniętą, zakochaną, wściekłą, zamyśloną oraz zdezorientowaną. Ich wymiary to 55 x 55 x 55 mm. Zapewnieniem producenta jest, że breloczki są wysokiej jakości.

figurki-HM

Breloczki zakupić można w salonach Empik na terenie całej Polski oraz przez sklepy internetowe Empik oraz Egmont. Ich cena wynosi 25 zł za sztukę w salonie, 21,49 zł w sklepie internetowym Empik oraz 19,99 zł w sklepie internetowym Egmont. Przy zakupie internetowym wzory wysyłane są losowo.

pojedyncze-HM-984x1024zbiorcze-HM-886x1024

 

Ana Rena

Ana/Rena się kłania!~~ Jestem blogerką ze strony The World of Vocaloid oraz administratorką na polskiej Vocaloid Wiki. Moja historia z Vocaloidami zaczęła wydawać pierwsze pąki na przełomie 2008/09, jednak nie wiedziałam wtedy jak to się zwie. Wróciłam do tematu w 2010 zaraz po Cosplay'ach na Ecchiconie 5 i po półtorej roku zaczęłam przygodę z nimi na poważnie. Moimi ulubieńcami są Lily, Hiyama Kiyoteru, VY2, SF-A2 miki, YOHIOloid, v flower oraz ZOLA Project. Po za tym jestem studentką archeologii oraz pracuję, co sprawia, że nie udzielam się zbyt często. W wolnych chwilach dużo czytam (horrory, fantasy i historia alternatywna) oraz gram namiętnie w różnej maści gry Otome. Interesuję się także Konkursem Piosenki Eurowizji, która po Vocaloidach jest moim drugim ulubionym tematem do rozmowy.

Podobne wpisy:

2 odpowiedzi

 1. A-yo pisze:

  Śliczne są te breloczki. Kupiłam sobie jeden – 3 od lewej, ze złą miną. Muszę przyznać że są bardzo starannie wykonane.
  Muszę jednak powiedzieć, że czasami sprzedawczynie w sklepie czasami same nie wiedzą co sprzedają. Poszłam do Empiku szukałam wszędzie tych breloczków, w końcu je zauważyłam, były za ladą tuż za plecami jednej ze sprzedawczyń. Mówi do niej że chciałabym breloczek z Hatsune Miku a ona do mnie: „Co?”
  Muszę przyznać, że śmiać mi się chciało taką miała minę 😀 Ale ogólnie nie ma problemów jak jej pokazałam o co mi chodzi to od razu przyniosła.

  • Ana Rena pisze:

   To mnie wcale nie zdziwiło, że sprzedawca się nie zna. Znam to skądś z perspektywy dwóch stron. xD Czytam te opisy zadowolenia wszędzie gdzie się da i chyba w najbliższych dniach odwiedzę jakiś Empik. xD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+