YYB publikuje model Sakura Miku dla MikuMikuDance

YYB to jeden z najbardziej liczących się artystów tworzących modele 3D dla programu MikuMikuDance. Właśnie udostępnił w sieci swoje nowe dzieło – Sakura Miku. Link do pobrania znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Jeśli spędzacie czas przy MMD, na pewno ucieszy Was nowy model pochodnej Hatsune Miku. Z racji, że obecnie rozpoczyna się pora kwitnienia wiśni w Japonii (tzw. Hanami), artysta YYB postawił na wykonanie Sakura Miku. Efekt jego prac jest fantastyczny; w modelu wszystko zostało dopięte na ostatni guzik i prezentuje się przeuroczo. Wystarczy spojrzeć na rendery:

sakura miku1

sakura miku 2

sakura miku 3

 

Plik z modelem Sakura Miku w wersji v1.00 możecie pobrać  klikając w ten link . Pobrany plik należy wypakować. Wówczas powinny ukazać się dwa pliki: grafika i kolejne archiwum. Wspomniana grafika zawiera w sobie jednocześnie warunki użytkowania modelu oraz hasło do archiwum z rzeczywistymi plikami modelu.

Senketsu

Darzę wielką miłością postać Hatsune Miku. Moimi ulubionymi gatunkami muzycznymi są: rock, metal, drum and bass, dubstep, muzyka klasyczna. Poza słuchaniem Vocaloidów wolny czas spędzam oglądając anime, graniem w gry rytmiczne i pochłanianiem orzeszków ziemnych.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+