TRICHROMATIK – recenzja

Po mniej więcej dwóch tygodniach oczekiwania w moje ręce wreszcie wpadła płyta TRICHROMATIK – animal UTAU vocals –. Postanowiłem krótko ją zrecenzować.

IMG_1175

Album składa się z utworów wykonywanych przez trzy furloidy – Kemonone Row, Akagami Hero oraz Lacana Gigę. Za jego stworzenie odpowiada Muzzle-Lab. Wszystkie utwory skomponowane zostały przez 吟 (clavinorda), a za ilustracje odpowiada aż 11 różnych artystów. Posłuchać możemy tutaj 13 piosenek, zarówno bardzo spokojnych, jak i szybkich, rytmicznych.

to4

 

  • Data wydania: 13 października 2014 r.
  • Cena: 1389円 (ok. 40 zł)
  • Wytwórnia: Muzzle-Lab

IMG_1179

 

Po otwarciu pudełka przywita nas piękna płyta z nadrukiem, który szczególnie mi się spodobał. Znajdują się tam także teksty z ilustracjami do poszczególnych utworów.

 

to3

Moje odczucia co do płyty są bardzo pozytywne. Absolutnie nie żałuję jej zakupu, mimo poprzednich wątpliwości przy oczekiwaniu na jej dotarcie. Wszystkie utwory trafiają w mój gust, przez co słucha mi się ich wyjątkowo przyjemnie. Ponadto bardzo lubię UTAUloidy w nich wykorzystane. Jedynym minusem albumu jest poziom niektórych ilustracji, jednakże najważniejsza jest tutaj muzyka, więc nie stanowi to dużego problemu.

Płyta kosztowała mnie około 75 zł, wliczając w to podatek oraz cenę przesyłki. Zamówiłem ją w sklepie internetowym Alice-Books, która posiada także swoją angielską wersję. Mimo, że tłumaczenie jest niepełne, to jej obsługa jest bardzo łatwa. Paczka dotarła do mnie dobrze zabezpieczona.

Na koniec wstawiam film promocyjny albumu, ze wszystkimi utworami.

Haku Deer

Użytkownik wszelkiego rodzaju śpiewających syntezatorów, oraz miłośnik chińskich VOCALOIDów. W wolnych chwilach rysuję lub udzielam się w fandomie.

Podobne wpisy:

3 odpowiedzi

  1. Ana Rena pisze:

    Alice-Books, też od nich raz zamówiłam płytkę i byłam bardzo zadowolona z szybkości nadania przesyłki. Jedyną rzeczą na jaką bym mogła sobie po marudzić to małe pęknięcie na pudełku, ale co to jest kawałek plastiku, ważne że płyta działa, a książeczka jest cała. xD Z czystym sumieniem polecam. ^^

  2. Wolfio pisze:

    Excuse me. I want to buy this album. How much does it cost in USD. I want this album.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Google+